Ще декілька років тому здавалося, що, так званий, "режим Кучми" – найгірше, що тільки могло статися з Незалежною Україною. Та після приходу до влади Януковича, навіть люди з близького до нього оточення, радикально змінили думку, і тепер чітко розуміють, що режим Януковича набагато жорсткіший.
Ця теза належать політику, який за власними словами зараз перебуває у "внутрішній еміграції", Тарасові Чорновілу. "Главное" зустрілося з ним "завдяки" зірваному засіданню Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, першим заступником голови якого він є.
- Чи не здається Вам, що парламент в тому вигляді, в якому він є сьогодні, вже втратив своє призначення?
- Дивитися на все це сумно. Але давайте згадаємо інше. Ми, як апофеоз демократії, свого часу сприймали таке явище, як пропорційна виборча система. Як не сумно, але цю систему встановили саме представники демократичних сил. Я дуже добре пригадую, як обидва РУХи, партія "Реформи і порядок", Віктор Ющенко – всі стояли на тому, що нам обов’язково потрібна саме ця система. Мовляв, це – нормальний європейський вибір. Ну, виявилось, що необов’язково він вже і такий європейський, необов’язково такий нормальний, і плюс він був доведений у нас до повного абсурду.